Vystupujte na veřejnosti v klidu
a s nadhledem

Podlamují se vám kolena z představy, že máte před sálem lidí zazpívat, zahrát na hudební nástroj nebo jen pronést krátkou řeč?

Chtěli byste umět vystupovat před lidmi sebevědomě a bez zbytečných nervů, že něco pokazíte?

Myslíte si, že máte lidem co předat, ale nevíte, jak ovládnout trému a zklidnit mysl?

Nebojte se. I já jsem zažívala opravdu nepěkné chvilky před obecenstvem. Teprve nedávno jsem objevila spolehlivý způsob, jak s trémou efektivně vyběhnout. Od té doby vím, co přesně mám udělat, aby má snaha nevyšla vniveč. Už vím, jak si koncert užít.

„Eli, ty snad ani nemáš trému!“ slyšela jsem při nedávném koncertě obdivná slova mojí mámy. 

Pokud vám toto řekne ten největší kritik, jakého máte, můžete si doopravdy gratulovat. Věřte tomu, že dříve jsem to od ní neslyšela. Nemá totiž ve zvyku lhát.

Chtěli byste také slyšet slova chvály a uznání za váš výkon?

Bývala jsem reklamou na zmražené sebevědomí. Naštěstí jsem se dokázala sebrat a najít elegantní řešení, které mě posunulo na zcela jinou úroveň. A to řešení vám teď chci předat.

Jmenuju se Eliška Neužilová Kovalská a mou vášní je hudba. Žiju život plný humoru a hudby a inspiruji druhé, aby dělali totéž.
Vystudovala jsem konzervatoř s obory zpěv a kytara. Zároveň mám dlouholetou praxi jako učitelka hudby v základní umělecké škole.
Navzdory mému vzdělání a zkušenostem s vystupováním jsem dlouho zápasila s nízkým sebevědomím, které stále přiživovalo trémové stavy.

Naštěstí teď už vím jak na to.

Schopnost hrát na veřejnosti jsem nedostala na stříbrném podnose. Musela jsem si k ní cestičku najít sama. Nebyla jsem tím typickým studentem, který koncertuje jak na běžícím páse a vymetá jednu prestižní soutěž za druhou. 

Naopak. Má životní cesta byla a je poněkud odlišná.

Dvě malé děti, domácnost, práce, studium. Mé sebevědomí bohužel velmi trpělo a stále jsem v sobě měla pocit, že druzí musí nutně víc cvičit a lépe hrát než já, proto to raději s koncerty nebudu přehánět.

Musela jsem se sama odhodlat  k rozhodnutí, že jsem schopna vystoupit před lidmi a vydat ze sebe to nejlepší. Ušla jsem tak poměrně složitou cestu, kterou teď mohu provést krok za krokem zase vás.

Co se v e-booku dozvíte:

Ukážu vám, jak přeinstalovat programy ve vaší hlavě tak, aby pracovaly ve váš prospěch.

Projdeme společně všechny vaše strachy a úzkosti a naučíme se, jak s nimi zatočit.  

Zařadíme do vašeho každodenního programu krátká cvičení, která vás dovedou k vašemu cíli.

A kolik to celé bude stát?

Cena tohoto e-booku je 390 Kč. 

 

Nechám na vašem posouzení, jestli je to hodně nebo málo. Pro mě má tento postup mnohonásobně vyšší hodnotu, protože jeho objevení mě stálo hodně pokusů a omylů a hořkých zážitků na pódiu. Zároveň chci, aby byl návod dostupný pro všechny, proto jsem zvolila tuto cenu.

Opravdu to potřebuji?

Možná vás napadá, že e-book tak docela nepotřebujete, když nejste klavírní virtuóz nebo motivační řečník světového formátu. Já pochopitelně nevím, kde se právě teď na vaší cestě nacházíte. Je na vás, abyste zhodnotili, jak se cítíte, když máte vystoupit před lidmi a pronést řeč nebo cokoliv předvést. A jak moc vás to ovlivňuje ve vašem jednání v životě. Z vlastní zkušenosti musím ale říct, že tréma a nedostatek sebevědomí nás ovlivňuje v každodenním životě víc než si vůbec jsme ochotni připustit. 

Mohu vám však slíbit, že pokud vás děsí představa vystoupení před lidmi a nemáte žádné dechberoucí zkušenosti s vystupováním, o něž byste se mohli opřít, tento e-book vám pomůže.

Najdete tyto informace jinde? Ano, věřím, že byste na postup dokázali přijít sami. Koneckonců já jsem na něj také přišla sama a to se nepovažuji za génia. Prošla jsem celou tou cestou před vámi a stálo mě to spoustu pokusů a omylů, z nichž jsem pak dlouho sbírala odvahu k dalším. Nejednou jsem to chtěla vzdát a pak jsem se dlouho odhodlávala zkusit to ještě znovu. 

V e-booku je naleznete všechny pohromadě na jednom místě.

Musím ale při vší skromnosti říct, že kdybych bývala měla tento návod o pár let dříve, výrazně by mi to usnadnilo život, ušetřilo by mi to pár nepěkných trapasů a horkých chvilek. 

 

Co když zjistím, že to není pro mě?

I pro tuto variantu mám řešení. Je pro mě prioritou, abyste dosáhli kýžených výsledků a zvládli vystupování před lidmi dle svých představ. Pokud zjistíte, že e-book nesplnil vaše očekávání, můžete mi do 30 dnů od zakoupení e-booku napsat  a já vám bez jakýchkoliv otázek vrátím peníze.

A to ještě není všechno!

Nezbytným vybavením na vaši cestu na pódium jsou bonusové pracovní listy.

Nejspíš už se vám to taky stalo. Přečetli jste si opravdu zajímavou knihu, která vám v mnohém otevřela oči. Všechno jste perfektně pochopili. A přesto se ve vašem životě nic zásadního nezměnilo. 

Je to proto, že nestačí pouze informace číst, ale především je uvádět do praxe. Je třeba jít do akce a k tomu vám poslouží tyto pracovní listy, které vás dovedou krok za krokem až na pódium.

Co e-booku říkají první čtenáři?

Na e-book jsem byla opravdu zvědavá a přemýšlela jsem o tom, jak mi může čtení pomoci zbavit se trémy. Sama docela s trémou zápasím, často se cítím nejistá a vystupování před lidmi je mou noční můrou. Eliška v e-booku přesně pojmenovala mé strachy, vysvětlila je a navrhla jejich řešení. Navíc e-book je psán velice lidsky a přátelsky, prokládán příklady ze života, takže máte pocit, že vás autorka zná a opravdu ví, jak se cítíte. V pracovních listech jsou přehledně sepsané všechny tipy a úkoly, takže máte vše uceleně na jednom místě hned po ruce. E-book doporučuji všem, kteří zažívají trému a neumí si s ní poradit.
Děkuji moc za skvělé a hodnotné informace, které plně využiji pro sebe i pro svoji dceru, která se připravuje na profesi tanečnice. Myslím, že praktické rady a návody jsou perfektně využitelné i v běžném životě a při komunikaci s ostatními lidmi. Mimo jiné je to velmi čtivě a vtipně napsané, takže vám garantuji, že se určitě nudit nebudete. DOPORUČUJI!
Na e-book jsem byla moc zvědavá, protože sama s trémou často bojuji, a jeho obsah mě mile překvapil. Získáte v něm skvělý návod, jak dostat trému pod kontrolu a budete tak moct podat lepší výkon na koncertě nebo při jakémkoli veřejném vystoupení či prezentaci. Součástí jsou i užitečné pracovní listy, které vám s přípravou pomohou. Doporučuji všem trémistům všech oborů, kteří se příliš a zbytečně stresují, aby mohli podávat lepší výkony a hlavně se u toho cítili dobře.

Pokud jste dočetli až sem, pravděpodobně někde uvnitř vás hlodá červíček, který říká, že byste chtěli ukázat lidem, co ve vás je. Neodkládejte svá rozhodnutí a objednejte si e-book teď.