S čím mohu pomoci

S čím mohu pomoci

E-booky ZDARMA

Jak brát život s humorem

Šest úsměvných historek, které mě to naučily

S dětmi člověk zažije plno zábavných okamžiků. Bohužel ne vždy se na ně dokáže podívat s humorem. Teď už to umím a proto jsem vám sepsala několik zábavných momentů ze svého života. 

Veš dětská? Zrádně zastrčený klíč v zámku či pokus o meditaci? Pár všedních zážitků jsem sepsala do e-booku pro zpestření dlouhé chvíle.

Mé historky už nejednoho čtenáře pobavily, rozbrečely nebo dokonce i inspirovaly (no vážně!) k bláznivému pohledu na svět.

 

Naše dítě jde do hudebky! Hurááá!

Co byste měli vědět, než začnete

Ne, nesnědla jsem Šalamounův exkrement, ale kvůli množícím se dotazům ohledně toho, co všechno potřebuje rodič vědět, když jeho dítě jde do ZUŠky, jsem se rozhodla sepsat e-book Naše dítě jde do hudebky

Ale cítím povinnost vás upozornit na to, že každá škola to má nastavené trošku jinak, takže nejkompetentnější informace získáte právě ve vaší škole.

E-book Vystupujte na veřejnosti v klidu
a s nadhledem

Když mi dnes někdo řekne, že snad ani nemám trému, směju se, až se za břicho popadám. Ano, dnes dokážu trému dostat spolehlivě pod kontrolu, ale když si vzpomenu na relativně nedávnou dobu a všechny ty žaludeční potíže, klepající se prsty a roztřesený hlas, je mi z toho úzko. 

Bývaly doby, kdy jsem se nechávala trémou rozdrtit, ale s tím už je konec. Objevila jsem způsob, jak s trémou efektivně vyběhnout a dostat ji do udržitelných mezí.

Chcete vědět víc? 

Další služby

Hudba na svatební obřad

Živá akustická hudba na Míru. I na toho vašeho. Výhodou je, že jsme schopni naše fidlátka obsloužit bez elektřiny, takže vám klidně přijedeme zahrát na prosluněnou louku nebo do lesa.

Lekce zpěvu a kytary

Klasický zpěv, klasická kytara, hudební teorie… Co? Kde? Kdy? Za kolik? Čtěte dále.

Facebook Comments