Mám pro vás

Kniha Umělec v domácnosti

Obyčejně neobyčejné příběhy ze života jedné umělkyně a její povedené rodinky. Tato kniha obsahuje krátké příhody, které člověk nevymyslí, ani kdyby chtěl. I když se v knize vyskytují situace, které mnohdy hraničí s infarktovými stavy,  autorčin humor a nadhled je staví na úplně jinou úroveň.  Veš dětská, porodní plán zpěvačky, fóbie z nakupování, četné úrazy hlavy nebo zrádně zastrčený klíč v zámku – to jsou věci, s nimiž se většina lidí na veřejnosti nechlubí. Ale když takové absurdní situace člověk přitahuje, byl by hřích se o ně nepodělit. 

Jak brát život s humorem

S dětmi člověk zažije plno zábavných okamžiků. Bohužel ne vždy se na ně dokáže podívat s humorem. Teď už to umím a proto jsem vám sepsala několik zábavných momentů ze svého života. Veš dětská? Zrádně zastrčený klíč v zámku či pokus o meditaci? Pár všedních zážitků jsem sepsala do e-booku pro zpestření dlouhé chvíle. Mé historky už nejednoho čtenáře pobavily, rozbrečely nebo dokonce i inspirovaly (no vážně!) k bláznivému pohledu na svět.

Naše dítě jde do hudebky​

Co vše potřebujete vědět, než pošlete své dítko vstříc hudebním zážitkům v ZUŠce? Nástroj, notový sešit, špunty do uší? 🙂
Díky letitému působení v ZUŠ vám můžu o lecčems poreferovat, ať jste v obraze a nic vám nechybí. Stáhněte si e-book s informacemi.

Začínáme hrát na kytaru​

Tento průvodce je tu pro všechny, kdo se chtějí naučit hrát na kytaru. Ať už poprvé nebo opakovaně. Dozvíte se tu jisté nezbytnosti, bez kterých to nejde. Například jak kytaru naladit, jak se vyznat v notách, ve strunách, jak správně sedět u nástroje a nakonec si doprovodíme jednoduchou písničku. Ať už jste úplný začátečník nebo samouk a nevíte si rady, průvodce vám přijde vhod.

Vystupujte na veřejnosti v klidu a s nadhledem

Když mi dnes někdo řekne, že snad ani nemám trému, směju se, až se za břicho popadám. Ano, dnes dokážu trému dostat spolehlivě pod kontrolu, ale když si vzpomenu na všechny ty žaludeční potíže, klepající se prsty a roztřesený hlas, je mi z toho úzko. Dříve jsem se nechávala trémou zdrtit, ale s tím už je konec. Objevila jsem způsob, jak s trémou efektivně vyběhnout a dostat ji pod kontrolu.

Hudební dobble

Hudební teorie může být pro děti pěkná otrava. Proto je fajn si to "trápení" zpříjemnit hrou.  Vyvíjím edukativní hry, s nimiž se děti učí nezbytné pojmy zábavnou formou. Hry jsem testovala na svých žácích při hodinách hudební nauky a výsledky mě mile překvapily.

Kytarový minikurz pro začátečníky

Chcete si umět zahrát písničku k ohni? V minikurzu hry na kytaru se naučíte sled několika základních akordů a univerzální rytmus pro jednoduchý doprovod písní. Dozvíte se užitečné tipy a vychytávky, které vám usnadní hraní.

Soukromé lekce

Chcete si splnit sen a naučit se hrát na kytaru nebo zpívat? Potřebujete se zdokonalit v tom, co jste kdysi uměli a už si to nepamatujete? Potřebujete se připravit k přijímačkám na pedagogickou nebo uměleckou školu? Ráda vám s tím pomohu.

  • Zpěv

    Základy pěvecké techniky, práce s dechem a posazení hlasu, volba repertoáru.

  • Kytara

    Klasická kytara - vybrnkávání, hra z not, fingerstyle.

  • Hudební teorie

    Hudební teorie pro začátečníky i pokročilé, příprava na přijímací zkoušky na umělecké či pedagogické školy.

Akustická hudba na svatební obřad

Živá akustická hudba na Míru. I na toho vašeho. Výhodou je, že jsme schopni naše fidlátka obsloužit bez elektřiny, takže vám klidně přijedeme zahrát na prosluněnou louku, do lesa nebo na zříceninu hradu. Jak je libo. Podrobné informace společně domluvíme, jsme zvyklí reagovat na individuální požadavky.