Jak brát život s humorem

Už vás někdy napadlo, že jenom vám se můžou přihodit ty nejpodivnější věci, které by prostě nikdo jiný nevymyslel? A hlavně takové, které se nikomu jinému nestávají? 

Už jste například někdy museli řešit, že vás dítě zamklo v pokojíčku a vy jste museli lézt po střeše? Nebo jste vyrazili s rodinkou na výlet a omylem jste natankovali do auta benzín místo nafty? 

Slyšela jsem, že na internetu lidé obvykle prezentují tu ideální část svého života. Však víte, když se něco povede, rodinka se zrovna učeše a umyje… 

Já mám poněkud opačnou strategii. Děly se mi podivné věci tak dlouho, až jsem to začala brát tak trochu s nadhledem. 

Dobře, přiznávám, že když už se člověk vyskytne na té střeše, zatímco zevnitř domu se ozývá usedavý pláč, ten nadhled pak získá jedna báseň. 

Stáhněte si e-book zdarma a nechte se inspirovat mými úsměvnými situacemi i vy! 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Eliška Neužilová Kovalská) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.